XVII edycja akcji charytatywnej "Podaruj znicz na Kresy"

Od wielu lat uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły aktywnie włączają się do akcji charytatywnej "Podaruj Znicz na Kresy", przygotowywanej przez Górnośląski Oddział Wspólnota Polska. Cała społeczność szkolna zebrała 210 zniczy, które uczniowie spakowali do kartonów i zostały wysłane na Ukrainę. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali znicze, aby 1 listopada w Dniu Wszystkich Świętych zapłonęły na opuszczonych polskich grobach znajdujących się na cmentarzach powiatu drohobyckiego, (na Ukrainie, w okolicach Lwowa). Pamięć o zmarłych jest bowiem częścią narodowej tożsamości, a groby stanowią niezaprzeczalny element narodowej historii świadczą o polskiej tradycji tych ziem.

Adam Mickiewicz pisał: ,,Jeśli zapomnę o Nich, Ty Boże zapomnij o mnie”.

Szkolny Klub Wolontariatu

 Anna Dziadek

 

GALERIA

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com