OPŁATY ZA OBIADY

Uwaga ZMIANA!

BARDZO WAŻNE!

Z  POWODU  NIESPODZIEWANEGO  ROZPORZĄDZENIA  DOTYCZĄCEGO  ZMIANY  TERMINU ZAKOŃCZENIA  ROKU  SZKOLNEGO,  W  DNIU  19  CZERWCA  NIE  BĘDZIE  OBIADU.  W  ZWIĄZKU
 Z POWYŻSZYM  KWOTA  ZA  CZERWIEC  BĘDZIE  MNIEJSZA  O  4,00  ZŁOTE. W czerwcu planujemy 12 obiadów a nie 13. Ci rodzice, którzy już zapłacli, otrzymają zwrot 4,00 złotych z powodu nadpłaty.

Ponieważ zajęcia dydaktyczne w kwietniu zostały zawieszone z powodu strajku nauczycieli, nie gotowano zaplanowanych obiadów w dniach: 8, 9, 10, 11, 12, 24, 25, 26 kwietnia.

Pięć z wyżej wymienionych dni udało się rozliczyć. Za maj płacili Państwo 60,00 zł zamiast 80,00 zł. Natomiast trzy pozostałe dni zostaną rozliczone podczas wpłaty za czerwiec. Jak już wyżej wspomniałam, na ten ostatni miesiąc roku szkolnego zaplanowano 12 dni żywieniowych (48,00 zł). Zapłacą Państwo o 12,00 zł mniej! Czyli 36,00 złotych.

Rodzice, którzy nie płacili za kwietniowe obiady, zapłacą za czerwiec 48,00 zł. Ci, których dzieci nie korzystały w maju, a w kwietniu jadły, uiszczą za czerwiec 16,00 zł.

W przypadku wątpliwości, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Proszę pisać na LIBRUSIE lub telefonować i kontaktować się ze mną (kierownik świetlicy) lub panią intendent.

Proszę obowiązkowo pisać w tytule przelewu:

- obiady w czerwcu 2019

- imię i nazwisko dziecka

- klasę do której uczęszcza

- numer umowy

Informujemy, że zgodnie z Regulaminem płatności i korzystania z obiadów w Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu wpłaty za czerwiec mogą być dokonywane jedynie do 25 maja (wszelkie przelewy za czerwiec, które wpłyną po terminie zostaną odesłane na konto wskazane w Zobowiązaniu, a obiady wstrzymane) .

Należy pamiętać, aby przelew za obiady Państwa dziecka dotarł na indywidualne jego konto najpóźniej 25 maja 2019 r. rano.

Regulamin płatności i korzystania z obiadów w Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu