10 czerwiec 2019 r.

ZEBRANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1

rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami nr 51
z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu informuje, że zebranie rodziców uczniów klas 1 odbędzie się 29.08.2019r. o godz. 16.30. W czasie zebrania zostanie podana informacja dotycząca podziału dzieci na klasy i będzie możliwość zapisania dziecka na świetlicę szkolną.

Obecność obowiązkowa.

13 maja 2019 r.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

W roku szkolnym rekrutacja prowadzona jest w formie elektronicznej poprzez stronę https://slaskie.edu.com.pl/

Rekrutacja jest prowadzona jednocześnie dla dwóch roczników, ale na podstawie dwóch różnych podstaw prawnych i do różnych klas, dlatego przygotowano dwa osobne systemy. Do pierwszego systemu prowadzi przycisk z lewej strony (kolor niebieski) – to system dla kandydatów, którzy wkrótce ukończą szkołę podstawową (https://slaskie-posp.edu.com.pl/kandydat/app/).

Na ww. stronach znajduje się do pobrania bezpłatny poradnik „Jak dostać się do szkoły średniej w 2019 roku?” – publikacja szczegółowo omawia wszystkie kluczowe kwestie związane z procesem rekrutacji.

2 marca 2019 r.

REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 51 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

Rekrutacja - wiadomości ogólne

Komunikat nr1

Wniosek o przyjęcie dziecka do  pierwszej klasy publicznej szkoły podstawowej

Zgłoszenie dziecka do pierwszej klasy rejonowej publicznej szkoły podstawowej

20 września 2018 r.

Ulotka rekrutacyjna

Prezentacja na temat rekrutacji rocznika 2019/20

20 września 2018 r.

plakat informacyjny

Więcej informacji na www.men.gov.pl/REKRUTACJA

5 czerwca 2018 r.

INFORMACJA

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu informuje, że w dniu 14 czerwca 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w auli odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci rozpoczynajacych naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2018/2019.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

1 marca 2018 r.

INFORMACJA O NABORZE UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Dokumenty do pobrania:

6 czerwca 2017 r.

INFORMACJA

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu informuje, że w dniu 13 czerwca 2017 r. (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2017/2018.

Obecność obowiązkowa.

26 maja 2017 r.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu informuje, że na tablicy informacyjnej w szkole zostały wywieszone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018.

14 marca 2017 r.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu ogłasza zapisy dzieci do klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018.

Rekrutacja uczniów rozpoczyna się od 22 marca 2017 r.

Zgłoszenia lub wnioski dotyczące zapisu dzieci do szkoły będą przyjmowane od 8.00 do 15.00 w sekretariacie szkoły.

Zgłoszenia dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły lub wnioski dla dzieci zamieszkałych poza obwodem dostępne są na stronie internetowej (www.sp51.bytom.pl) lub w sekretariacie szkoły.

Do oddziałów integracyjnych, na wniosek rodziców, przyjmuje się dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, jak również poza jej obwodem, posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane przez zespół orzekający działający w publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej.

Naukę w klasie pierwszej mogą rozpocząć dzieci 6-letnie (rocznik 2011) które odbywały roczne przygotowanie przedszkolne.

mgr Beata Hucz-Pszon

Zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej rejonowej.

Wypełniają rodzice dzieci z rejonu szkoły.

Wniosek o przyjecie dziecka do szkoły podstawowej.

Wypełniają rodzice dzieci spoza rejonu szkoły.

Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu informuje, że rejon szkoły obejmuje:

• ul. Łużycka – cała
  • ul. Olimpijska – cała