XXIII DZIEŃ PAPIESKI "Święty Jan Paweł II. Cywilizacja życia" fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia"

Już po raz dziewiąty nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody XXIII Dnia Papieskiego pod hasłem "Święty Jan Paweł II. Cywilizacja życia". Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" z siedzibą w Warszawie udzieliła zgody Pani Annie Dziadek do zorganizowania zbiórki publicznej na terenie miasta Bytomia. W obchody Dnia Papieskiego aktywnie włączył się Szkolny Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi. Wolontariusze kwestowali w sobotę 14 października oraz w niedzielę 15 października 2023r. zarówno na terenie osiedla jak i po każdej Mszy Świętej w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Pozyskane pieniądze w wysokości 3433 zł i 86 gr zostały przeznaczone na sfinansowanie stypendiów dla uzdolnionych uczniów będących stypendystami fundacji.

Wolontariuszami Wielkiego Serca byli uczniowie: kl. 6b: Wiktoria Zok, kl. 6d: Hanna Anders, Liliana Rebes, Natalia Sikora, Kaja Smandek, Milena Szczepanik, Małgorzata Ulitzka, kl. 7a: Kamil Dąbek, Mateusz Pikul, Bartosz Sławiński.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Uczniowie pod opieką Pań:

Anna Dziadek, Katarzyny Cydzik, Ewy Niejodek

 

GALERIA

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com