20 listopada 2018r.

KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ ULUBIONY ŚWIĘTY"

Po raz kolejny odbył się w naszej szkole konkurs mający na celu propagowanie świętych. W tym roku nagrody otrzymały następujące osoby:

więcej   


 

20 października 2018r.

WIZYTA W MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIM

 „Jedyna taka wystawa szeroko pokazująca historię regionu na Śląsku o Śląsku”.

więcej   


 

15 października 2018r.

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

14 października  to data ważna dla naszej szkoły, a mianowicie w tym dniu przypada Święto Komisji  Edukacji Narodowej.

więcej   


 

12 października 2018r.

II BYTOMSKI TURNIEJ ZAGADEK LOGICZNYCH 

W dniu 10 października w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbył się II Bytomski Turniej Zagadek Logicznych pod patronatem Stowarzyszenia Mensa Polska.

więcej   


 

8 października 2018r.

WRACAJĄ NASZE ZŁOTKA!!!

W czwartek 4.10.2018 na obiektach sportowych Torkacik rozpoczęła się kolejna edycja zawodów sportowych o miana najbardziej usportowionej bytomskiej szkoły podstawowej. Po rocznej przerwie wynikającej z reformy edukacji do rywalizacji powróciły nasze złote dziewczyny, które przed dwoma laty zdominowały zawody sportowe. 

więcej   


   

29 września 2018r.

"WZOROWA ŁAZIENKA"

Nasza szkoła bierze udział w kolejnej edycji  programu "Wzorowa Łazienka". Nagrodą główną dla zwycięskiej szkoły jest remont szkolnych toalet. Piękne, kolorowe i nowoczesne toalety są marzeniem młodszych i starszych uczniów. Dlatego serdecznie prosimy całą społeczność szkolną, Rodziców oraz wszystkich sympatyków SP 51 o głosowanie na naszą szkołę na stronie: www.wzorowalazienka.pl. Głosowanie rozpoczynamy w dniu 1 października 2018r. Liczymy na Państwa wsparcie, bo tylko razem możemy osiągnąć cel.


 

25września 2018r.

KONKURS REGIONALNY RECENZJA ULUBIONEJ KSIĄŻKI

W końcu czerwca rozstrzygnięto regionalny konkurs literacki Recenzja ulubionej książki. Pomysłodawcą i organizatorem piątej już edycji konkursu był poseł na Sejm, Tomasz Głogowski. Do biura poselskiego organizatora trafiły trzy prace naszych uczennic.

 więcej  


   

21 wrzesnia 2018r.

PROŚBA

Społeczność szkolna SP nr51 zwraca się z prośbą o wsparcie dla naszego absolwenta Sebastiana. Za odruchy serca serdecznie dziękujemy.

https://www.siepomaga.pl/pomocdlasebastiana


 

10 września 2018r.

VII NARODOWE CZYTANIE W SP NR 51

W literaturze polskiej nie ma lepszego, pełniejszego, celniejszego obrazu przeżyć początku XX wieku niż „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Wszystko, co się kłębiło wówczas w duszach Polaków,  odnajdujemy w tej książce – testamencie, apologii i przestrodze, którą u schyłku swego życia Żeromski pozostawił II Rzeczypospolitej.

 więcej  
   

3 września 2018r.

POWITANIE PIERWSZOKLASISTÓW W NASZEJ SZKOLE

Uczniowie klas 5e i 5d wraz z wychowawcami klas piątych zaprosili pierwszoklasistów do "wesołego statku", który wakacyjnie wprowadził wszystkich w mury SP nr51 z Oddziałami Integracyjnymi.

więcej  


   

27 sierpnia 2018r.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września 2018r. - poniedziałek

8.00 - Msza Święta w Kościele NSPJ w Bytomiu, ul. Pułaskiego

9.30 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego - klasy 1 – aula szkolna

10.00 i 11.00 - klasy 2 – 8  - wg harmonogramu na drzwiach szkoły  

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com