Telefony sekretariatu:
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33

fax: (32) 280-00-69
w godzinach od 7:00 do 15:00

e-mail: sekretariat[at]sp51.bytom.pl

KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi

mgr Beata Hucz-Pszon

dyrektor szkoły

mgr Katarzyna Lenarcik

wicedyrektor szkoły

mgr Krystyna Łobodziec

wicedyrektor szkoły

 mgr Anna Adamczyk

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Małgorzata Bednarska

nauczyciel języka angielskiego

mgr Lucyna Biegiesz

nauczyciel bibliotekarz

mgr Renata Biszko

nauczyciel plastyki, techniki

mgr Agnieszka Brzezinka

nauczyciel matematyki, informatyki

mgr Beata Budzińska

nauczyciel języka polskiego

mgr Ewelina Bugiel

nauczyciel wspomagający

mgr Barbara Charchuła

nauczyciel języka polskiego

mgr Beata Czechowska-Siudak

nauczyciel języka polskiego, historii, WOS

mgr Katarzyna Cydzik

nauczyciel religii 

mgr Adam Dębała

nauczyciel historii, WOS

mgr Beata Duraj

pedagog szkolny

mgr Anna Dziadek

nauczyciel  historii, religii

mgr Krzysztof Freis

nauczyciel przyrody, geografii, techniki

mgr Anna Frydel

nauczyciel języka angielskiego

mgr Paula Fusch

nauczyciel religii adwentystycznej

mgr Krystyna Gandyra

nauczyciel bibliotekarz, wychowawca świetlicy

mgr Małgorzata Garczarczyk

nauczyciel rewalidant

mgr Anna Garstka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 

mgr Krystyna Górska

nauczyciel fizyki

mgr Alicja Grzelak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Danuta Haczyk

nauczyciel religii, etyki

mgr Beata Hawel

logopeda, nauczyciel WDŻ

mgr Beata Jakuszko

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Sandra Jankowska

wychowawca świetlicy

mgr Ewa Jedlińska

nauczyciel języka polskiego

mgr Sandra Juszczyk

psycholog szkolny

mgr Alicja Jurzak

nauczyciel matematyki

mgr Brygida Kaczyńska-Ćwik

nauczyciel wspomagający

mgr Marcin Kania

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Krzysztof Klecha

nauczyciel języka angielskiego

mgr Małgorzata Kocząb

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Magdalena Koloch

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Sonia Kopica

nauczyciel wspomagający

mgr Jakub Kołodziejczyk

nauczyciel wychowania fizycznego, EDB

mgr Katarzyna Kołodziejczyk

nauczyciel języka angielskiego 

mgr Janina Król

nauczyciel religii, etyki

mgr Anna Kudzior

nauczyciel wspomagający

mgr Robert Kunce

nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel wspomagający

mgr Jagoda Latawiec

nauczyciel przyrody, geografii, nauczyciel wspomagający

mgr Małgorzata Leśniewska-Macioł

nauczyciel wspomagający

mgr Marzena Lizurek

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Paweł Lewicki

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr inż. Krzysztof Łybko

nauczyciel informatyki

mgr Aneta Mazur

nauczyciel języka angielskiego

mgr Małgorzata Mecger

nauczyciel wspomagający

mgr Joanna Matys

nauczyciel wspomagający, rewalidant

mgr Szymon Morgała

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Aleksandra Mróz

nauczyciel rehabilitant

mgr Ewa Neugebauer

edukacja wczesnoszkolna

mgr Ewa Niejodek

nauczyciel rewalidant, wychowawca świetlicy

mgr Piotr Niżnik

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Katarzyna Pacześna

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Bożena Pałka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Rosanna Pasek

nauczyciel rehabilitant

mgr Natalia Pielecka

nauczyciel EDB, nauczyciel rewalidant, wych. świetlicy

mgr Grzegorz Pietrzyk

nauczyciel matematyki

mgr Laurencja Piwko

nauczyciel matematyki

 mgr Alina Przybył

nauczyciel języka niemieckiego

mgr Aleksandra Ratajczak-Niemiec

pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający

dr Marek Romanowski

nauczyciel muzyki

mgr Aleksandra Sarkowicz

nauczyciel języka angielskiego

 mgr Aneta Soja

nauczyciel biologi, przyrody

mgr Marzena Sobiegała

nauczyciel fizyki, chemii

mgr Paulina Starzyk

nauczyciel wspomagający

mgr Edyta Stępień

nauczyciel języka polskiego

 mgr Genowefa Szczerba

nauczyciel wspomagający

mgr Sabina Szmajduch

nauczyciel muzyki

mgr Karolina Dyrdek

nauczyciel wspomagający

mgr Jagna Świętochowska

nauczyciel wspomagający

mgr Małgorzata Świętochowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Magdalena Topolewska-Mróz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Sylwia Trólka

kierownik świetlicy szkolnej

mgr Alicja Tworzydło

nauczyciel wspomagający

mgr Grażyna Urbaniec

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Magdalena Wieczorek

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

dr Elżbieta Wiśniewska

 wychowawca świetlicy

mgr Karina Wiśniewska

 wychowawca świetlicy

mgr Helena Zięba

nauczyciel rehabilitant

mgr Beata Zygmundzik

zajęcia dla osób słabowidzących

mgr Monika Żurek

nauczyciel wspomagający

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com