XIV Zlot Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego

We wtorek 28.05 Samorząd Uczniowski wziął udział w XIV Zlocie Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Stanisława Ligonia w Katowicach. Wydarzenie zorganizowane było pod hasłem „Eko – uczeń. Razem kreujemy klimatyczną świadomość w szkole”. Dla uczestników zlotu przygotowano różne warsztaty z zakresu chemii, fizyki i matematyki oraz prelekcję dotyczącą klimatu w szkole i wykład pt. "Dlaczego nieskutecznie reagujemy na kryzys klimatyczny i środowiskowy?". Opiekunowie wzięli udział w zajęciach pod nazwą „Mozaika Klimatyczna” na temat wpływu działalności człowieka na środowisko. Ostatnim punktem programu była debata „Czy zmniejszające się zasoby wody słodkiej są zagrożeniem dla naszej cywilizacji?”. Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że nowo nabyta wiedza zaowocuje w przyszłości akcjami proekologicznymi w naszej szkole.

 

Agnieszka Brzezinka

Opiekun SU

 

GALERIA

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com