Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark zaprasza na warsztaty ze Stefano Silvino - zwycięzcą 9. edycji programu You Can Dance

 

Kiedy? 20 kwietnia 2024
Jak długo? Do kogo skierowane?
I blok zajęć godz. 10:00-11:00 dla grupy wiekowej 7-12 lat | poziom open
II blok zajęć godz. 11:30-13:00 dla grupy wiekowej 13+ | poziom open
Bilety? Dostępne w kasie on-line pod linkiem: tiny.pl/dtjdj. Link do wydarzenia na FB: Warsztaty tańca - Stefano Silvino
Ilość miejsc ograniczona! 

Przewidujemy zniżki dla 10-osobowej grupy:
I blok zajęć - cena 80 zł (cena regularna 120 zł),
II blok zajęć - 100 zł (cena regularna 150 zł).

Warunki mogą ulec zmianom i negocjacjom. Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kilka słów o Stefano:
Pochodzi z Włoch, a dokładnie ze słonecznej Sycylii. Karierę rozpoczął jako tancerz we Włoszech i Niemczech, tańcząc w musicalach i teatrach. W 2014 roku przeniósł się do Polski, gdzie dostał angaż w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK. Pracował u boku choreografów Ivgi & Greben oraz Anny Piotrowskiej. Rok później zamieszkał w Warszawie, gdzie zgłosił się do programu You can Dance – Po prostu tańcz! Ten moment był przełomowy w jego karierze – Stefano wygrał 9.edycję i dzięki wygranej miał szansę odbyć warsztaty w prestiżowej szkole Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Po powrocie do Polski zaczął uczyć i tworzyć własne projekty taneczne. Tańczył dla Teatru Wielkiego w "Halka Wileńska" z Agnieszką Glińską i Weroniką Pelczyńską oraz w Zawirowaniach w "Boskiej Komedii" z Elwirą Piorun. Wziął udział w kilku rezydencjach, współreżyserując i tańcząc w przedstawieniach takich jak: "Przesada" z Moniką Szpunar i "UNCOMMODUM" z Michałem Góralem. W 2021 roku przeniósł się do Madrytu, gdzie pracuje jako nauczyciel tańca i choreograf w Elephant in the Black Box pod kierownictwem Jean Philippe'a Dury'ego. W 2022 roku asystował u boku Eriki Silgoner w produkcji w Skånes Dansteater/Szwecja oraz w 2023 roku w Scapino Ballet/Holandia. Obecnie prowadzi Studio42 w Warszawie i kieruje Architectural Movement. Czas spędzony ze Stefano Silvino obejmować będzie nawiązywanie relacji z ciałem, jego wzmocnienie, a także płynność i dynamikę w pracy choreograficznej.
"Podczas warsztatów będziemy eksplorować technikę floor work (ruch w parterze) i zajmiemy się choreografią tańca współczesnego." - prowadzący Stefano Silvino o zajęciach.

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com