🎉 🏆  Piątoklasiści SP nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi mają ...essę ! ✨️ 👏

 

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy 5d uczestniczyli w Ogólnopolskim Projekcie "Polak ma essę". W ramach tego przedsięwzięcia zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami, które miały na celu utrwalenie zdobytej wiedzy z języka polskiego i historii, nabywanie nowych umiejętności poprzez zabawę, integrację uczniów oraz rozwijanie kreatywności, krytycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania sytuacji problemowych. Dziewczęta i chłopcy w ciągu kilku miesięcy wytężonej pracy, promowali język ojczysty i dzieje z historii Polski w następujących zadaniach:

- Poznajmy się.

- Miko Kopernikowski.

- Legendy polskie na propsie.

- Modne lektury szkolne.

- Kaligrafia, co na polski trafia.

- Ortobrazki.

- Uczta u Wierzynka.

- Instarycerz.

Wszystkie wykonane zadania umożliwiły uporządkowanie dotychczas zdobytej wiedzy i udoskonalenie uzyskanych umiejętności w formie zabawy. Koordynatorką projektu w naszej szkole była P. Beata Czechowska-Siudak, nauczycielka języka polskiego i historii.

 

Beata Czechowska-Siudak

 

GALERIA

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com