Obchody 770-lecia Bytomia - Rajd terenowy z SP51.

 

 

    W dniu 24 maja 2024 r., w ramach obchodów 770-lecia miasta Bytomia odbyły się drużynowe zawody w biegu na orientację w Dolinie Bytomki. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu. Start i meta zawodów miały miejsce w dzielnicy Szombierki. Trasa biegu liczyła 4,3 km i wiodła wzdłuż rzeki Bytomki. Pomimo przemysłowego charakteru, Dolina Bytomki jest miejscem o znaczących walorach przyrodniczych. Znajdują się tutaj tereny zielone, które pełnią funkcje rekreacyjne i są miejscem wypoczynku dla mieszkańców. W zawodach wzięło udział sześć drużyn z pięciu bytomskich szkół podstawowych. Każda drużyna składała się z trzech uczniów klas VI – VIII. Uczestnicy, wyposażeni w mapy, mieli za zadanie odnaleźć 7 punktów kontrolnych rozmieszczonych na trasie i dotrzeć jak najszybciej do mety. Zawodnicy z zaangażowaniem i determinacją pokonywali trasę, starając się w jak najkrótszym czasie znaleźć i zaznaczyć wszystkie punkty kontrolne.
    Najlepszą okazała się drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 28. II miejsce przypadło uczniom Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, a III Szkole Podstawowej nr 16.

 

Galeria zdjęć:

 

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com