Fundacja ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Już po raz ósmy nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody XXII  Dnia Papieskiego pod hasłem „ Blask prawdy”. Fundacja ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia” z siedzibą  w Warszawie udzieliła zgody Pani Annie Dziadek do zorganizowania zbiórki publicznej na terenie miasta Bytomia. 

W obchody Dnia Papieskiego aktywnie włączył się Szkolny Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi. Wolontariusze kwestowali w sobotę 15 października oraz w niedzielę 16 października zarówno na terenie osiedla jak i po każdej Mszy Świętej w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Pozyskane pieniądze w wysokości 2611zł i 01 gr zostały przeznaczone na sfinansowanie stypendiów dla uzdolnionych uczniów będących stypendystami fundacji. 

Wolontariuszami Wielkiego Serca byli uczniowie: kl. 8a- Nicole Sycha, Ksawery Kępa, Aleksandra Węglowska, Julia Dolibog, Karolina Kowol, kl. 8d- Karolina Kłujszo, Zuzanna Michalska, Zuzanna Cichoń, Lena Zając, Maja Siwiak, Natalia Fryc, Alicja Hajduk, Arkadiusz Ludwiński, Julia Kusz, Tymon Smolarczyk, Łopuch Martyna,Radosław Gordzielik, Szymon Broja, Tomasz Praszczyk, Barbara Kostrzewa, kl. 8b- Natalia Hełmecka, Fabian Olearczyk, kl. 8f- Duszyński Bartłomiej, kl. 6a- Kamil Dąbek, Mateusz Pikul, kl. 6b- Amelia Adamczuk, Grzegorz Gluch,  kl. 6d- Julia Augustyn, Julia Zientek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Uczniowie pod  opieką Pań:

Anna Dziadek, Katarzyny Cydzik, Brygidy Kaczyńskiej-Ćwik

4.jpg3.jpg2.jpg5.jpg8.jpg1.jpg7.jpg

 

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com