Gratulujemy!

Brawo, brawo, brawo!

Pani Ania Dziadek otrzymała nagrodę Anioła Wolontariatu 

Pani Ania jest cudowną, pracowitą, zaangażowaną osobą. Inspiruje, pomaga i wspiera. Ogromnie się cieszymy, że zostało to docenione i wyróżnione w Miasto Bytom 

Organizatorami wydarzenia są Hufiec ZHP Bytom im hm J Kwietniewskiego i 𝗝a𝗧y - wol𝗢𝗡tariat.

Anna Dziadek: Jest nauczycielem Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi. Podejmuje skuteczne działania w zakresie pracy opiekuńczo-wychowawczej.

Jest osobą, która stwarza klimat przyjaznego i otwartego dialogu. Wnosi swój talent organizacyjny, cechy osobowościowe i doświadczenie we wszystkie działania społeczne Wraz ze swoimi uczniami angażuje się w dziesiątki inicjatyw i przedsięwzięć. Założyła i prowadzi Szkolny Klub Wolontariatu, który skupia młodzież zainteresowaną ideą wolontariatu. Uczniowie pod jej opieką podejmują działania na rzecz społeczności szkolnej i lokalnego środowiska. Organizowała szereg akcji charytatywnych i o to kilka z nich: na rzecz Hospicjum Cordis w Mysłowicach, a później w Katowicach, ,,Zamiast kwiatka niosę pomoc”, ,, Świat bez głodu”, ,, Studnia dla Południa”, ,,Zróbmy Pokój”, ,,Akcja Edukacja”. Jest również wolontariuszem i liderem rejonu w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy Szlachetna Paczka. Wszystko co robi dla innych, robi dyskretnie, nie oczekując poklasku, nie emanując medialnie swoją osobą. Wspiera szczególnie dzieci i młodzież w realizacji marzeń, szlifowania talentów, rozwijania umiejętności. Ideą wolontariatu zaszczepiła swoich uczniom, zawsze chce działać, wspierać, pomagać, motywować, realizować, rozwijać siebie i innych.

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com