Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zaangażowali się w akcję Szkoła Pamięta. Zajęli się porządkowaniem  zaniedbanych i opuszczonych mogił zmarłych bytomian  i zasłużonych Górnoślązaków. Następnie przystroili groby na Wszystkich Świętych i zapalili znicze.  Byli to uczestnicy Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Szkolnego Koła Miłośników Bytomia: kl. 5a- Szydłowski Szymon, Bartosz Sławiński, Kamil Dąbek, Sonia Naleźniak, Mateusz Pikul, Weronika Musiak, kl. 5d- Julia Augustyn, kl. 7d- Alicja Hajduk, Tomasz Piwowarski, kl. 8a- Natalia Brumma, kl. 8b- Borys Fischer, Jan Jaworski, Amelia Sadowska, Paweł Skowron, Martyna Walczak, Milena Wielbłąd, kl. 8c- Maja Hajduk, kl. 8d- Karolina Hańderek, Olivier Jaski, Dawid Kępiński, Zofia Wołowska. Wykazali się przykładem odpowiedzialności za siebie i innych, dzięki nim nasza śląska tożsamość i pamięć  nie zaginie.  Dziękuję  również serdecznie Rodzicom za włączenie się do akcji.  ,,Pamiętajmy, że wspominając i pielęgnując pamięć o ludziach, których już nie ma wśród nas, sprawiamy, że żyją oni w naszych sercach i w naszej pamięci”.

Pod opieką nauczycieli:

Pani Anny Dziadek i Pana Adama Dębały

9.jpg6.jpg8.jpg7.jpg2.jpgSzkolapamietaLOGOTYP.jpg4.jpg3.jpg5.jpg

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com