W naszej szkole NADAL działa Międzyszkolne Koło Górskie! Czy wiecie 
Skąd się wziął taki pomysł? oto króciutka historia:
Na początku powstało Szkolne Koło PTTK przy Gimnazjum nr 1 w roku 2014. Zrodziło się z inicjatywy uczniów i nauczycieli chcących wspólnie realizować swoje pasje. Od tego czasu regularnie organizujemy rajdy: jesienny, zimowy i wiosenny a latem obozy wędrowne. Przemierzamy głownie szlaki pasma Beskidów. 
W związku z reorganizacją naszego koła w wyniku przemian systemowych, poszerzyliśmy działalność i tak zostało powołane Międzyszkolne Koło Górskie, którego siedzibą jest bytomski oddział PTTK.  
Dla wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty, zmierzyć się ze swoimi słabościami i wziąć udział w górskiej przygodzie, przygotowaliśmy szereg niespodzianek! Jeśli chcesz z nami dzielić pasję do gór to zapraszamy !!!!

Międzyszkolne Koło Górskie ma swój funpage na FB

https://liblink.pl/PWXj9VmrJB

W weekend 23-24.10.2021 młodzież z naszej szkoły z klasy 7d wraz z uczniami z IV LO wybrała się na rajd górski po Beskidzie Żywieckim. Doświadczaliśmy magii jesieni na szlaku Hali Boraczej, Hali Rysianki czy idąc na Prusów:) to był niezwykle zachwycający czas, kojących oko wrażeń kolorów jesieni, smaku jagodzianek czy zapachu liści! Dziękujemy za wspólną wędrówkę a w styczniu ZAPRASZAMY na rajd zimowy w Beskid Mały:)))

Rosanna Pasek opiekun koła z ramienia naszej szkoły oraz Pani Agnieszka Froń Smandek - Opiekun z IV LO

1.jpg12.jpg11.jpg9.jpg6.jpg10.jpg8.jpg7.jpg2.jpg4.jpg13.jpg5.jpg

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com