29 września.2021 reprezentacja naszej szkoły z klas 7a, 8a, 5c wzięła udział w Międzyszkolnym wyzwaniu sportowym, pod hasłem Bytom z dostępem do morza. Była to okazja do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest pokonanie dystansu 510 km, stanowiącego odległość spod Urzędu Miasta w Bytomiu do Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku, przy którym zacumowany jest żaglowiec STS Generał Zaruski.
Żaglowiec ten stał się początkiem realizacji założeń pedagogiki przeżyć poprzez rejsy morskie wśród bytomskiej młodzieży i nauczycieli. Na przykładzie współpracy załogi na statku, wyzwanie to odzwierciedla współpracę uczniów i uczennic z bytomskich szkół, którzy NIE rywalizują lecz działają we wspólnym celu.
Wyzwanie to jest jednym z zadań Bytomskiego Festiwalu Podróżniczego Dzieci i Młodzieży i podjęło się go dziewięć szkół, świetlice środowiskowe, przedszkole, jak również bytomscy harcerze.
W piątek 01.10.2021. Reprezentacja uczniów naszej szkoły w składzie Igor, Mikołaj, Dawid, Kuba, Filip z klasy 8a oraz Marcin z klasy 7a wzięli udział w happeningu Bytom z dostępem do morza, gdzie ostatnie 10 km przebiegliśmy razem wraz z 8 innymi bytomskimi szkołami. Dotarliśmy na przymorską plażę, gdzie spotkaliśmy się z kapitanem statku.

Uczestnikom gratulujemy udziału w niebagatelnym  miejskim wydarzeniu!

4.jpg3.jpg11.jpg10.jpg2.jpg5.jpg6.jpg1.jpg8.jpg9.jpg7.jpg

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com