18 września 2020r. na Placu Karin Stanek przy Bytomskim Centrum Kultury odbyła się gra edukacyjna ,, Pamiętamy! Powstania Śląskie 1919-1921” dla uczniów bytomskich szkół oraz mieszkańców miasta. Na uczestników czekały stanowiska, gdzie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat historii powstań śląskich, uszyć opaskę biało-czerwoną, wykonać plakat, upleść wianek z kwiatów i wiele innych ciekawych quizów, w których poznawali znane postacie z okresu powstań śląskich zaangażowanych w działalność powstańczą. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali stanowiska i czuwali nad przebiegiem gry edukacyjnej: Panie Renata Biszko, Barbara Wadowska, Beata Czechowska-Siudak wraz z uczniami klasy 7e, Anna Dziadek i Pan Adam Dębała. Celem gry edukacyjnej było rozbudzenie w uczniach ciekawości i zachęcenia do pogłębiania wiedzy o historii powstań śląskich. Mamy nadzieję, że taka forma była dla uczestników ciekawym wyzwaniem i sprawiła im dużo radości.

Anna Dziadek

DSC09840.jpgDSC09846.jpgDSC09853.jpgDSC09850.jpgDSC09848.jpgDSC09843.jpgDSC09860.jpgDSC09841.jpgDSC09857.jpg

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com