9 maja przypada  Dzień Europy, a w tym roku obchodzimy również  70 rocznicę podpisania Deklaracji Schumana, która zapoczątkowała tworzenie wspólnot, EWWiS, EWG i obecnej Unii Europejskiej. Od wielu lat uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w Paradzie Schumana w Warszawie. W tym roku również  będziemy ten dzień świętować, lecz  inaczej niż zwykle. Chcemy pokazać, że wciąż można świętować wspólnie. Uczniowie z klas: 8a, 7e, 7d, 6b, 5d chętnie włączyli się w przygotowanie obchodów, wykonali flagi państw Unii Europejskiej i państw kandydujących. Na podstawie zdjęć, film przygotował Piotr Kłujszo z kl. 7d. ,, Europo witaj nam- 70 lat Unii Europejskiej ”. Dziękujemy za współpracę i kierujemy podziękowania dla Państwa Kłujszo. Zapraszamy do  aktywnego włączenia się w akcję organizowaną przez Polską Fundację im. Roberta Schumana #OknaDlaEuropy,  wywieszając w oknach i na balkonach flagę Unii Europejskiej.

                                                                                                     Anna Dziadek

                                                                                  opiekun Szkolnego Klubu Europejskiego

https://youtu.be/sXKEfNcctRI   - link do filmu

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com