Gdzie szukać pomocy, gdy już nie radzimy sobie sami albo zauważamy trudną sytuację w najbliższym otoczeniu?

Jesteśmy różni, ale wszyscy jesteśmy teraz w sytuacji, która może wywoływać objawy przedłużającego się stresu i obniżonego nastroju. Coraz częściej w mediach społecznościowych jesteśmy bombardowani informacjami, jak bardzo teraz musimy być zorganizowani (pracuj zdalnie, ucz się zdalnie, nauczaj dzieci, zorganizuj wszystkim dookoła czas pełen niekończących się atrakcji, sprzątaj mieszkanie, zrób sześciopak na brzuchu, noś maseczkę, nie noś maseczki) i jednocześnie jak bardzo musimy zachować w tym spokój, by np. być wsparciem dla starszych rodziców. To wszystko nakłada na nas ogromną presję.

Jeśli potrzebujemy specjalistycznej pomocy, albo zauważamy taką potrzebę w swoim najbliższym otoczeniu, skorzystajmy z niej bez wahania. Poniżej link do mniej oczywistych (ale równie niezastąpionych) źródeł takiej pomocy.

https://forumprzeciwdepresji.pl/wazne-telefony-antydepresyjne

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com