XIX DZIEŃ PAPIESKI

Fundacja ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Już po raz piąty nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody XIX Dnia Papieskiego pod hasłem „ Wstańcie, chodźmy !”. Fundacja ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia” z siedzibą w Warszawie udzieliła zgody Pani Annie Dziadek do zorganizowania zbiórki publicznej na terenie miasta Bytomia.

W obchody Dnia Papieskiego aktywnie włączył się Szkolny Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi. Wolontariusze kwestowali w niedzielę 13 października zarówno na terenie osiedla jak i po każdej Mszy Świętej w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Pozyskane pieniądze w wysokości  2477 zł i 95 gr zostały przeznaczone na sfinansowanie stypendiów dla uzdolnionych uczniów będących stypendystami fundacji.  Wolontariuszami Wielkiego Serca byli uczniowie: z kl.5d- Kłujszo Karolina 6b- Martyna Walczak, Paweł Skowron, Borys Fischer, 6c- Sara Lewandowska, 6d- Karolina Hańderek, 7d- Wiktoria Szukała, Pola Osińska, Maksymilian Łoza, Piotr Kłujszo, Bartłomiej Gnus Jakub Ulitzka, 7e- Klaudia Kubańska, Amelia Jagucka, Nadia Franas, Patrycja Gembora, Magdalena Gembora, Natalia Chudy, Igor Ircha, 8a- Dominika Musiak,  Piotr Zygmunt, Jakub Hercuń, Martyna Świsłocka, Zofia Chrząszcz, Kacper Pieczaba 8c- Oliver Jaski, Dawid Wlazło, 8e- Laura Majzner, Anna Tyńska, Anna Stolarska, Nathan Patla, Mateusz Urbańczyk, Kamil Kargol. Opiekę nad wolontariuszami sprawowały: p. Anna Dziadek,  p. Katarzyna Cydzik, p. Ewa Niejodek

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

PRZELEW1.pngDzie_Papieski_1.pngDzie_Papieski_7.pngDzie_Papieski_9.pngDzie_Papieski_3.pngDzie_Papieski_11.pngDzie_Papieski_2.pngDzie_Papieski_10.png

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com