Przyszedł czas na podsumowanie IX edycji projektu "Zdrowo jem, więcej wiem". Klasa 3c pod nazwą „Zdrowinki” w całorocznej klasyfikacji Grand Prix zajęła 13 miejsce. W etapie ZIMA  Zdrowinki zajęły 5 miejsce na ponad 1800 drużyn z całej Polski.

Projekt, do którego uczniowie przystąpili jesienią 2018 r. jest częścią programu prowadzonego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska „Aktywnie po Zdrowie”. Uczniowie  podczas realizacji projektu zdobywali wiedzę o zdrowym odżywianiu, wyrabiali prawidłowe nawyki żywieniowe, a także zdobywali  cenne umiejętności- takie jak praca w grupie. Włożyli dużo pracy w realizację zadań konkursowych i dzięki swojej wytrwałości osiągnęli sukces, który jest wspólnym dziełem uczniów, rodziców i wychowawcy klasy – p. Alicji Grzelak. Uczniowie nie tylko zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania, ale także propagowali zdobytą wiedzę w szkole, rodzinie i środowisku lokalnym. Nagrodą dla uczniów za zaangażowanie w realizację zadań były podziękowania, dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom konkursu!

2.png3.png1.png4.png5.png

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com