Uczniowie klasy 6D godnie reprezentowali szkołę oraz klub na turniejach rangi wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej.

W pierwszym turnieju wystartowali Jakub Baran oraz Karim Qaddourah. Był to Otwarty Puchar Czech w Brnie w dniu 16.09.2018. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Kuba stoczył dwie walki, po których odpadł z turnieju, natomiast Karim, po 7 stoczonych pojedynkach, wywalczył III miejsce.

Kolejny start nasi uczniowie odnotowali w Bytomiu na mocno obsadzonych Otwartych Mistrzostwach Bytomia dnia 22.09.2018r. Oto wyniki:

I miejsce: Qaddourah Karim

III miejsca: Kukulska Zuzanna, Łoza Maksymilian

V miejsce: Osińska Pola

Następny turniej odbył się dnia 27 października również w Bytomiu w hali "Na Skarpie". Kolejna runda Śląskiej Ligi Judo zakończyła się następującymi wynikami:

I miejsce: Baran Jakub, Matwij Julia

II miejsce: Fras Mateusz, Jurecki Maciej

III miejsce: Qaddourah Karim

IV miejsce: Łoza Maksymilian

V miejsce: Ulitzka Jakub

Dnia 17 listopada w Rybniku miał miejsce Puchar Śląska Młodzików, który jednocześnie był kwalifikacjami do Kadry Śląska Młodzików na przyszły rok. Jedynym reprezentantem klasy w tych zawodach był Karim Qaddourah, który wygrał cały turniej. Stoczył w nim aż 5 walk, w półfinale pokonując rybniczanina oraz aktualnego Mistrza Polski Młodzików. Warto podkreślić, iż Karim był najmłodszym rocznikiem w swojej kategorii wiekowej co nie przeszkodziło mu w wywalczeniu pierwszego miejsca.

W niedzielę 25 listopada odbyły się dwa turnieje. W Mysłowicach miało miejsce Grand Prix Mysłowic, w którym po złoto sięgnął Karim Qaddourah natomiast Jakub Baran zajął V miejsce. Z kolei w Tarnowskich Górach odbyła się ostatnia runda Śląskiej Ligi Judo, w której uzyskaliśmy następujące rezultaty: 

I miejsce: Łoza Maksymilian

III miejsce: Matwij Julia

V miejsce: Jurecki Maciej, Ulitzka Jakub

Dnia 8 grudnia w sobotę w hali klubu GKS "Czarni" Bytom odbędzie się ostatnia runda Otwartych Mistrzostw Bytomia, w której również wystartują reprezentanci naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do kibicowania od godziny 11:00.

Ze sportowym pozdrowieniem - trener Łukasz Golus

DLA WSZYSTKICH JUDOKÓW I TRENERA - WIELKIE GRATULACJE!

2.png4.png3.png1.png

 

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com