Uzyskaliśmy tytuł ,, Szkoły, która Niesie Pomoc”

 Nasza szkoła otrzymała wyjątkowy tytuł „Szkoły, która Niesie Pomoc” nadany przez Polską Akcję Humanitarną. O kilku lat współpracujemy z PAH właczając się w liczne akcje charytatywne i edukacyjne. W roku szkolnym 2017/2018  Szkolny Klub Wolontariatu koordynował w szkole  zadania w ramach Kampanii Niosę Pomoc. Nasza placówka przystąpiła do szeregu akcji pomocowych. Były to następujące projekty : Akcja Edukacja, Świat bez Głodu, Studnia dla Południa, Zróbmy Pokój oraz Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. Do działań włączyła się cała społeczność naszej szkoły. Fundacja doceniła zaangażowanie uczniów działających aktywnie w Szkolnym Klubie Wolontariatu i nauczycieli naszej szkoły w działania edukacyjne oraz zbiórki pieniędzy. Wierzymy, że otrzymanie takiego wyróżnienia jeszcze bardziej zmobilizuje nas do kolejnych akcji, których efektem będzie niesienie wymiernej pomocy humanitarnej.

 

                                                                                                                      Anna Dziadek

                                                                                  Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu

                                               i koordynator akcji charytatywnych we współpracy z PAH

4.png10.png6.png5.png9.png1.png7.png8.png3.png2.png11.png

 

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl

. 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2017/2018.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com