Telefony sekretariatu:

OPŁATY ZA OBIADY

OPŁATA ZA OBIADY W styczniu 2020 WYNOSI 44,00 ZŁOTYCH

11 dni x 4,00 zł = 44,00 zł

Proszę obowiązkowo pisać w tytule przelewu:

- obiady w styczniu 2020

- imię i nazwisko dziecka

- klasę do której uczęszcza

- numer umowy .

Informujemy, że zgodnie z Regulaminem płatności i korzystania z obiadów w Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu wpłaty za styczeń mogą być dokonywane jedynie do 20 grudnia 2019 - w tym miesiącu termin płatności upływa wcześniej niż zwykle (wszelkie przelewy za styczeń, które wpłyną po terminie zostaną odesłane na konto wskazane w Zobowiązaniu, a obiady wstrzymane).

Uwaga! W tym roku szkolnym zmienił się Regulamin. Obowiązują inne zasady, niż zwykle. W poprzednich latach opłata za styczeń odbywała się w pierwszych dniach stycznia. Uczniowie jedli obiady od 7-go stycznia. Ponieważ po raz pierwszy od kilku lat uczniowie wrócą do szkoły 2-go stycznia, Rada Pedagogiczna zmieniła Regulamin, żeby opłata za obiady mogła nastąpić jeszcze w grudniu.

Należy pamiętać, aby przelew za obiady Państwa dziecka dotarł na indywidualne jego konto najpóźniej 20 grudnia 2019 r. rano.

Jeżeli Państwa dziecko miało lub będzie miało zgłoszone nieobecności włącznie do 13 grudnia, proszę wstrzymać się z wpłatą pieniędzy za styczeń do dnia 16 grudnia, ponieważ właśnie w tym dniu napiszę indywidualnie na Librusie do każdego rodzica dziecka nieobecnego na obiedzie, jaką dokładnie kwotę ma zapłacić za grudzień. Nieobecności po dniu 13 grudnia zostaną rozliczone przez zwrot w postaci przelewu.

Regulamin płatności i korzystania z obiadów w Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu