Here, wed like to show you how JSN Decor can be utilized for multiple kinds of websites, staring from simple personal website ending with professional news portal. All content are fictions and serves for demo purpose only.
KÓŁKO HUMANISTYCZNEEwa Jedlińska |
||
ZAJĘCIA CZYTELNICZE DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCHAlicja Tworzydło |
||
ZAJĘCIA CZYTELNICZEBarbara Charchuła Lucyna Biegiesz |
||
KÓŁKO POLONISTYCZNEEdyta Stępień |
||
KÓŁKO JĘZYKOWEKatarzyna Kołodziejczyk zajęcia dla klas II zajęcia dla klas VI |
||
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS IISylwia Cyptor |
||
e-TWINNING KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGOKrzysztof Klecha środa 14:35-15:20 |
||
DODATKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS PIĄTYCHRobert Kunce Sylwia Cyptor |
||
KÓŁKO JĘZYKA NIEMIECKIEGOAlina Przybył |
||
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZDOLNOŚCI MATEMATYCZNE UCZNIÓW KLAS IIIGenowefa Szczerba |
||
KÓŁKO MATEMATYCZNE
|
||
ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLAS PIĄTYCHHanna Dolewka |
||
KÓŁKO REDAKCYJNERobert Kunce |
||
KÓŁKO PLASTYCZNE
|
||
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNEZajęcia dla uczniów klas IV-VI, podczas których realizowane będą zagadnienia plastyczno-techniczne z elementami muzyki. Anna Kudzior |
||
ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z ELEMENTAMI MUZYKI
|
||
ZAJĘCIA PLASTYCZNEJoanna Lipa-Zaleśna |
||
TO NIE TAKIE TRUDNE...
|
||
MAŁY ARTYSTA ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE
|
||
ZACZAROWANY OŁÓWEK - KÓŁKO PLASTYCZNERenata Dobrzańska |
||
TECHNIKI ZAPAMIĘTYWANIALucyna Biegiesz |
||
MŁODY CHEMIKPoznawanie otaczającego nas świata doświadczeniami. Uczniowie będą samodzielnie wykonywać i następnie opisywać poszczególne doświadczenia, dzięki którym lepiej zrozumieją otaczający nas świat przyrodniczy. Iwona Święcicka nasze doświadczenia |
||
2 HARCERSKA DRUŻYNA WODNA
|
||
KÓŁKO FOTOGRAFICZNE
|
||
KÓŁKO INFORMATYCZNEKrzysztof Freis |
||
ORIGAMI DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCHAnna Garstka |
||
ZABAWY PAPIEREM - ORIGAMI I NIE TYLKOBeata Zygmundzik |
||
SZKOLNY KLUB EUROPEJSKIAleksandra Sarkowicz |
||
KOŁO TURYSTYCZNO-ROWEROWEKrzysztof Freis |
||
KÓŁKO PRZYRODNICZE
|
||
KÓŁKO PRZYRODNICZE MŁODY EKOLOG
|
||
KÓŁKO PRZYRODNICZE MŁODY EKOLOG
|
||
OMNIBUS
|
||
ENTLICZEK PĘTLICZEK
|
||
NITKĄ MALOWANE
|
||
SZKOLNY KLUB WOLONTARIATUBrygida Kaczyńska-Ćwik środa 12:45-13:30 |
||
KÓŁKO BIBLIJNE ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS IIKatarzyna Cydzik poniedziałek 13:40-14:25 sala 8 |
||
KÓŁKO BIBLIJNEDanuta Haczyk |
||
KÓŁKO BIBLIJNEAnna Dziadek |
||
KOŁO MIŁOŚNIKÓW GIER I ZABAW
|
||
GRY PLANSZOWEAlina Przybył Ewa Neugebauer |
||
KÓŁKO SZACHOWEAdam Dębała |
||
ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWEAlicja Grzelak |
||
CHOREOTERAPIA
|
||
UMIEM PŁYWAĆAnna Adamczyk Ewa Neugebauer |
||
JUDO DLA UCZNIÓW KLAS I-IIIŁukasz Golus wtorek 12:35-13:30 |
||
JUDOKrzysztof Plewnia wtorek 12:45-13:30 |
||
PIŁKA NOŻNA
|
||
PIŁKA NOŻNA - ZAJĘCIA TECHNICZNO-TAKTYCZNE
|
||
PIŁKA NOŻNA - ZAJĘCIA TECHNICZNO-TAKTYCZNE
|
||
MULTISPORTKrzysztof Plewnia |
||
GIMNASTYKA KOREKCYJNAIwona Brzeska Anita Adamek |
||
ZAJĘCIA RUCHOWE
|
||
SZKOLNY KLUB SPORTOWYTENIS STOŁOWYMarcin Kania PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓWBogdan Dudziak Marcin Kania Katarzyna Pacześna Krzysztof Plewnia |
||
s
s
s
s
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO
|
||
DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH
|
||
DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH
|
||
DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI CZYTELNICZYCH
|
||
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄMałgorzata Wesołowska czwartek 11:45-12:30 |
||
BYSTRE OCZKOZajęcia usprawniające percepcję wzrokową i umiejętność koncentracji uwagi uczniów. wtorek 6 lekcja 12:45-13:30 |
||
DETEKTYWZajęcia usprawniające spostrzegawczość dzieci. środa 6 lekcja 12:45-13:30 |
||
ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI INTEGRACJI SENSORYCZNEJMałgorzata Stupka |
||
DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA
|
||
INDYWIDUALNE ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNESonia Kopica |
||
PROGRAM ROZWIJAJĄCY KOMUNIKACJĘSonia Kopica |
||
KÓŁKO POLONISTYCZNE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
|
||
DODATKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCHRobert Kunce |
||
DODATKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCHSylwia Cyptor |
||
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
|
||
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZEBeata Jakuszko |
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZEMałgorzata Kocząb |
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
BIOFEEDBACKEwa Gawłowska |
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZEEwa Gawłowska |
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZEBeata Jakuszko piątek 8:00-8:45 |
||
ENTLICZEK PĘTLICZEK
|
||
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
|
||
GIMNASTYKA KOREKCYJNAIwona Brzeska Katarzyna Pacześna kl IIIa, IIIb, IIIe ZAJĘCIA RUCHOWE
|
||