Here, wed like to show you how JSN Decor can be utilized for multiple kinds of websites, staring from simple personal website ending with professional news portal. All content are fictions and serves for demo purpose only.

uliczny aktor w barokowym stroju  

KÓŁKO HUMANISTYCZNE

Ewa Jedlińska
środa 14:35-15:20 sala 28


świat wyobraźni  

ZAJĘCIA CZYTELNICZE DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH

Alicja Tworzydło
czwartek 13:40-14:25 sala 22


dziewczyna czytająca książkę na łące  

ZAJĘCIA CZYTELNICZE

Barbara Charchuła
wtorek 12:45-13:30

Lucyna Biegiesz
środa 14:15-15:15


spalone słońcem łąki przed burzą  

KÓŁKO POLONISTYCZNE

Edyta Stępień
środa 14:35-15:20 sala 26


czerwona budka telefoniczna  

KÓŁKO JĘZYKOWE

Katarzyna Kołodziejczyk

zajęcia dla klas II
wtorek 12:45-13:30 sala 14

zajęcia dla klas VI
piątek 8:00-8:45


angielska gwardia królewska  

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS II

Sylwia Cyptor
środa 12:45-13:30 sala 8


logo e-twinning  

e-TWINNING KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Krzysztof Klecha

środa 14:35-15:20
czwartek 14:35-15:20


fragment uj  

DODATKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS PIĄTYCH

Robert Kunce
wtorek 13:40-14:25

Sylwia Cyptor
czwartek 14:35-15:20 sala 32


trzy sylwetki salutujących marynarzy w barwach flagi niemieckiej  

KÓŁKO JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Alina Przybył


tablica ze wszystkimi cyframi przerobionymi na stworzonka  

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZDOLNOŚCI MATEMATYCZNE UCZNIÓW KLAS III

Genowefa Szczerba
wtorek 12:45-13:30
sala 7


wstęga Mobiusa  

KÓŁKO MATEMATYCZNE
DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

Kaja Palik
wtorek 14:30-15:15 sala 24a


karteczki z cyframi ułożone w kręgi  

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLAS PIĄTYCH

Hanna Dolewka
wtorek 14:35-15:20


dziewczynka czytająca artykuł w gazecie o lądowaniu człowieka na Księżycu  

KÓŁKO REDAKCYJNE

Robert Kunce
czwartek 13:40-14:25


makro  

KÓŁKO PLASTYCZNE
DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH

Bożena Pałka
środa 8:00-8:45
sala twórczości artystycznej


dziewczynka z uciekającym czerwonym balonikiem - graffiti Banksiego  

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

Zajęcia dla uczniów klas IV-VI, podczas których realizowane będą zagadnienia plastyczno-techniczne z elementami muzyki.

Anna Kudzior
wtorek 14:35-15:20
środa 8:00-8:45 sala 22


fragment obrazu olejnego z zapisem nutowym  

ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z ELEMENTAMI MUZYKI
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Małgorzata Kocząb
środa 10:50-11:35
sala 2


fragment obrazu olejnego z zapisem nutowym  

ZAJĘCIA PLASTYCZNE 

Joanna Lipa-Zaleśna


nożyczki, ołówek i koperta leżące na zadrukowanej powierzchni  

TO NIE TAKIE TRUDNE...
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLASY IIc

Iwona Rajtar
piątek 11:45-12:30
sala 15

 


wycinanka przedstawiająca latawiec w chmurach  

MAŁY ARTYSTA ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH

Magdalena Wieczorek
piątek 11:45-12:30
sala 15

 


czerwony ołówek dotykający kartki papieru  

ZACZAROWANY OŁÓWEK - KÓŁKO PLASTYCZNE

Renata Dobrzańska
środa 12:45-13:30
czwartek 13:40-14:25


poukładane w koło ziarna białego żwiru  

TECHNIKI ZAPAMIĘTYWANIA

Lucyna Biegiesz
czwartek 14:00-15:00


trójwymiarowy układ sześciokątów foremnych  

MŁODY CHEMIK

Poznawanie otaczającego nas świata doświadczeniami. Uczniowie będą samodzielnie wykonywać i następnie opisywać poszczególne doświadczenia, dzięki którym lepiej zrozumieją otaczający nas świat przyrodniczy.

Iwona Święcicka
środy i czwartki 8:00-8:45 sala 10

nasze doświadczenia


znaczek drużyny  

2 HARCERSKA DRUŻYNA WODNA
im. Komendanta hm. Joachima Barona

dh Jagna Świętochowska
środa 16:00-17:30


postać lego robiąca zdjęcie  

KÓŁKO FOTOGRAFICZNE
DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

Fotografowanie jest odkrywaniem.
Henri Cartier-Bresson

Andrzej Stawujak
czwartek 14:30-16:00
pracownia komputerowa, plenery


kursor origami  

KÓŁKO INFORMATYCZNE

Krzysztof Freis
wtorek 14:35-15:20


pomarańczowy papierowy okręcik  

ORIGAMI DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH

Anna Garstka
czwartek 12:45-13:30 sala 9


pomarańczowy papierowy żuraw  

ZABAWY PAPIEREM - ORIGAMI I NIE TYLKO

Beata Zygmundzik
środa 12:45-13:30
czwartek 8:00-8:45


fragment flagi unii europejskiej  

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

Aleksandra Sarkowicz
wtorek 14:35-15:20


sylwetka rowerzysty na podstawie znaku drogowego  

KOŁO TURYSTYCZNO-ROWEROWE

Krzysztof Freis
soboty, najbliższa okolica


krople rosy na źdźble trawy  

KÓŁKO PRZYRODNICZE
DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Jagoda Latawiec
zwartek 8:00-8:45


mrówka pod lupą  

KÓŁKO PRZYRODNICZE MŁODY EKOLOG
DLA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH

Aneta Wesołowskac
zwartek 8:00-8:45


mrówka pod lupą  

KÓŁKO PRZYRODNICZE MŁODY EKOLOG
DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

Aneta Wesołowska
piątek 13:40-14:25


zabytkowy angielski omnibus  

OMNIBUS
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS II

Beata Jakuszko

piątek 8:00-8:45
sala 8


dziewczynka odrabia zadanie  

ENTLICZEK PĘTLICZEK
USPRAWNIANIE UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS II

Ewelina Bugiel

czwartek 11:45-12:30
sala 9


haft krzyżykowy  

NITKĄ MALOWANE
KÓŁKO HAFCIARSKIE

Grażyna Urbaniec

poniedziałek 13:40-14:25
sala 19


dłonie  

SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Brygida Kaczyńska-Ćwik

środa 12:45-13:30
czwartek 13:40-15:20


droga biegnąca w zamgloną dal  

KÓŁKO BIBLIJNE ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS II

Katarzyna Cydzik poniedziałek 13:40-14:25 sala 8


siewca symbol ewangelizacji  

KÓŁKO BIBLIJNE

Danuta Haczyk
klasy IV wtorek 13:40-14:25
klasy V i VI czwartek 14:35-15:20


otwarta księga  

KÓŁKO BIBLIJNE

Anna Dziadek


wycinanka przedstawiająca dziewczynkę na skakance  

KOŁO MIŁOŚNIKÓW GIER I ZABAW
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS II

Monika Żurek
poniedziałek 11:45-12:30 sala 2
środa 11:45-12:30 sala 14


dzieci grające na podłodze w grę planszową  

GRY PLANSZOWE

Alina Przybył

Ewa Neugebauer


fragment szachownicy z bierkami  

KÓŁKO SZACHOWE

Adam Dębała


dziecięcy rysunek przedstawiający dwie baletnice  

ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE

Alicja Grzelak


trzy baletnice tworzące rozwijający się kwiat  

CHOREOTERAPIA 
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Joanna Lipa-Zaleśna


zdjęcie podwodne przedstawiające nurkującą na basenie dziewczynkę  

UMIEM PŁYWAĆ

Anna Adamczyk

Ewa Neugebauer


czarny pas zawiązany na judodze  

JUDO DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Łukasz Golus

wtorek 12:35-13:30
czwartek 12:35-13:30
mała sala gimnastyczna


japoński napis judo autorstwa mistrza Jigorō Kanō  

JUDO

Krzysztof Plewnia

wtorek 12:45-13:30
czwartek 12:45-13:30


piłka leżąca na murawie boiska  

PIŁKA NOŻNA
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Jakub Kołodziejczyk
piątek 15:30-17:00
duża sala gimnastyczna


zawodnicy walczący o piłkę  

PIŁKA NOŻNA - ZAJĘCIA TECHNICZNO-TAKTYCZNE
DLA UCZNIÓW KLASY IVf

Dawid Mróz


 stopa piłkarz spoczywająca na piłce  

PIŁKA NOŻNA - ZAJĘCIA TECHNICZNO-TAKTYCZNE
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLASY Vd

Szymon Morgała


chłopiec zjeżdżający na sankach po stromym zboczu  

MULTISPORT

Krzysztof Plewnia
poniedziałek 14:35-16:35
wtorek 16:00-17:40
środa 14:35-16:45


dziewczynka prezentująca ćwiczenie  

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Iwona Brzeska
środa 11:45-13:30

Anita Adamek

 


ćwiczenie  

ZAJĘCIA RUCHOWE
PROWADZONE METODĄ WERONIKI SHERBORNE
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Aleksandra Mróz
poniedziałek 12:45-13:30 aula


logo SZS  

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

TENIS STOŁOWY

Marcin Kania
środa 14:35-15:20

PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW

Bogdan Dudziak
piątek 16:00-16:45

Marcin Kania
czwartek 14:35-15:20

Katarzyna Pacześna

Krzysztof Plewnia


s

s

s

s

fragment miedziorytu  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA UCZNIÓW KLAS IVb, Vb, Vc

Ewa Jedlińska


dwa kwiatki leżące na otwartym zeszycie  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA UCZNIÓW KLAS IVc, Va

Edyta Stępień


kredki ułożone promieniście  

DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLASY Ia

Beata Ślązok

czwartek 11:45-12:30
sala 9


cyrkiel,pędzelek, kredki i farbki na białej powierzchni  

DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLASY IIb

Beata Ślązok

czwartek 11:45-12:30
sala 9


zaczytany chłopiec  

DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI CZYTELNICZYCH
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLASY IVa

Małgorzata Wesołowska

czwartek 11:45-12:30
sala 9


dziewczynki rozmawiające w czasie przerwy w jeździe na rowerach  

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ

Małgorzata Wesołowska

czwartek 11:45-12:30
sala 9


dziewczynka uważnie spoglądająca na obserwatora  

BYSTRE OCZKO

Zajęcia usprawniające percepcję wzrokową i umiejętność koncentracji uwagi uczniów.

wtorek 6 lekcja 12:45-13:30
mgr Katarzyna Mitura


jesienny liść klonu oglądany przez lupę  

DETEKTYW

Zajęcia usprawniające spostrzegawczość dzieci.

środa 6 lekcja 12:45-13:30
mgr Katarzyna Mitura


zachód słońca  

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Małgorzata Stupka
poniedziałek 13:40-14:25


dziewczynka czytająca książkę na polanie  

DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLASY IIa

Małgorzata Stupka
czwartek 11:45-12:30


dziewczynki szepczące sobie do ucha  

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Sonia Kopica
piątek 14:00-14:45


figurki playmobil stojące wokół stołu  

PROGRAM ROZWIJAJĄCY KOMUNIKACJĘ

Sonia Kopica
czwartek 15:30-16:15


mężczyzna układający litery na podłodze  

KÓŁKO POLONISTYCZNE
ORTOGRAFFITI

Beata Czechowska-Siudak
piątek 14:35-15:20


dziewczynka robiąca notatkę  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IIIc

Alicja Grzelak


pióro i ołówek leżące na otwartym notesie  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY VI

Beata Czechowska-Siudak
piątek 14:35-15:20


ręka trzymająca pióro na tle pulpitu  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IVe

Barbara Charchuła
piątek 14:35-15:20


czerwona budka telefoniczna    

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA UCZNIÓW KLASY IVa

Aneta Mazur


angielska gwardia królewska    

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA UCZNIÓW KLASY IVb

Aneta Mazur


angielski autobus miejski  

DODATKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

Robert Kunce
wtorek 13:40-14:25


napis na wzgórzu yes we can  

DODATKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

Sylwia Cyptor
czwartek 14:35-15:20 sala 32


kolorowe dymki z komiksu  

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
Z ELEMENTAMI TERAPII LOGOPEDYCZNEJ

Beata Hawel


chłopcy leżący na dywanie przed laptopami  

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
Z WYKORZYSTANIEM KOMPUTEROWYCH PROGRAMÓW EDUKACYJNYCH

Beata Hawel


tablica ze wszystkimi cyframi przerobionymi na stworzonka  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IIe

Alicja Tworzydło


wstęga Mobiusa  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
DLA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH

Grzegorz Pietrzyk


karteczki z cyframi ułożone w kręgi  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
DLA UCZNIÓW KLAS Vb, Vc, Ve

Hanna Dolewka
wtorek 14:35-15:20


tangram ułożony w postać stojącą na jednej nodze  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
DLA UCZNIÓW KLASY Vc

Hanna Dolewka


fragment pisanego zadania matematycznego  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

Kaja Palik


stos rozsypanych białych cyfr  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
DLA UCZNIÓW KLASY VIc

Lucyna Furman


kolorowe cyfry ułożone w krąg  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

Beata Jakuszko


czubki zaostrzonych kredek  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IIIb

Bożena Pałka
środa 8:00-8:45
sala twórczości artystycznej


końcówka cyrkla leżącego na ekierce z kątomierzem  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

Małgorzata Kocząb
środa 10:50-11:35
sala 2


wycinanka przedstawiająca latawiec w chmurach  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IIIe

Magdalena Wieczorek
piątek 11:45-12:30
sala 15


 uczący się chłopcy  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY 

Iwona Rajtar


pomarańczowy papierowy okręcik  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IIId

Anna Garstka
czwartek 12:45-13:30 sala 9


kredki położone na lustrze  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IIe

Alicja Tworzydło


abstrakcja geometryczna w błękitnej tonacji  

BIOFEEDBACK

Ewa Gawłowska


ołówek, pisak, długopis i pióro ułożone na białej powierzchni  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

Ewa Gawłowska


fragment obrazu mondrian'a boogie-woogie na broadway  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

Beata Jakuszko

piątek 8:00-8:45
sala 8


dziewczynka odrabia zadanie  

ENTLICZEK PĘTLICZEK
USPRAWNIANIE UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS II

Ewelina Bugiel

czwartek 11:45-12:30
sala 9


sześć książek ułożonych w stos  

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
DLA UCZNIÓW KLASY IIb

Grażyna Urbaniec
sala 19


ćwiczenie  

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Iwona Brzeska
środa 11:45-13:30

Katarzyna Pacześna kl IIIa, IIIb, IIIe

ZAJĘCIA RUCHOWE
PROWADZONE METODĄ WERONIKI SHERBORNE
ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Aleksandra Mróz
poniedziałek 12:45-13:30 aula


JSN Decor template designed by JoomlaShine.com